Współpraca hurtowa

Zachęcamy Państwa do nawiązania z nami współpracy w zakresie sprzedaży naturalnych produktów do koloryzacji i pielęgnacji włosów marki Tints of Nature.

Marka Tints of Nature słynie na całym świecie ze swoich opatentowanych formuł koloryzacyjnych i składów produktów, które są w możliwie maksymalny sposób naturalne i zawierają najniższy możliwy poziom pigmentów PPD. Linia trwałych farb koloryzacyjnych jest pierwszą, która wykorzystuje 75% składników pochodzenia organicznego i 95% naturalnych składników. Jest to skuteczna i zdrowa alternatywa dla konwencjonalnych i chemicznych formuł dostępnych powszechnie na rynku.

Już dziś zarejestruj swoją firmę na www.nitai.pl. Zyskasz dostęp do platformy hurtowej i pełnej oferty produktów Tints of Nature dla Partnerów handlowych, a korzystając ze wsparcia i doświadczenia doradców Nitai optymalnie skomponujesz ofertę Twojego sklepu.

Hurtownia kosmetyków naturalnych NITAI jest wyłącznym, bezpośrednim dystrybutorem marki Tints of Nature  w Polsce. Ponad 10 lat doświadczenia w branży natural & eco beauty zaowocowało współpracą z blisko tysiącem zadowolonych Partnerów w całej Polsce. Dzięki profesjonalnemu doradztwu i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, współpraca z Nitai to dobry wybór – bez względu na to, czy prowadzisz sklep ekologiczny, drogerię, aptekę, czy zarządzasz dużą siecią sklepów.

Zapraszamy do kontaktu:

mail: hurt@nitai.pl
tel.: +48 690 010 474

img