Półtrwałe farby z henną

Wiemy, że domowa koloryzacja włosów może wydawać się niełatwym zadaniem. Dlatego zebraliśmy dla ciebie w jednym miejscu wskazówki ekspertów, które pozwolą Ci osiągnąć najlepsze rezultaty.

Kliknij poniższe linki, aby przejść do interesującej Cię sekcji.

Jak wybrać właściwy odcień
Jak aplikować farbę
Krycie siwych włosów

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/themes/tintsofnature/template-empty.php</b> on line <b>95</b><br />
h

Jak wybrać właściwy odcień…

Półtrwała farba w kremie z henną nada twoim włosom ciemniejszy kolor i zmieni jego głębie o jeden ton.

  1. Używając gamy wybierze kolor, który najlepiej pasuje do twojego naturalnego koloru.
  2. Wybierz następnie kolor o podobnym lub ciemniejszym odcieniu.

Przykład: Jeśli twoje włosy są w kolorze ciemnego brązu lub podobnym, możesz wybrać jakikolwiek ciemniejszy odcień – czarny albo czekoladowy, który nada głębsze tony twojemu odcieniowi bez drastycznej zmiany kolorystycznej.

Produkt nie zawiera amoniaku i nie nada twoim włosom jaśniejszego odcienia. Aby rozjaśnić włosy o jeden ton, skorzystaj z linii trwałych farb. Jeśli chcesz uzyskać mocniejszy efekt, powinnaś użyć naszego zestawu rozjaśniającego Lightener Kit, który jest odpowiedni dla włosów od średniego brązu po blond.

Jak aplikować farbę

Przed farbowaniem zrób próbę uczuleniową na niewielkim fragmencie skóry. Umyj włosy szamponem oczyszczającym. Osusz włosy ręcznikiem. Załóż rękawiczki ochronne. Nakładaj farbę na włosy za pomocą aplikatora-dzióbka na końcu butelki, rozpoczynając od nasady włosów. Wmasuj. Nałóż foliowy czepek na głowę i pozostaw na włosach przez 30 min., a w przypadku włosów siwych przez 40 min.

W przypadku farbowania samych odrostów: nanieś farbę jedynie na odrosty, wmasuj, nałóż czepek i pozostaw na włosach przez 20 min. Po upływie tego czasu rozprowadź resztę farby na całej długości włosów, pozostaw na kolejne 10 min. pod czepkiem. Spłucz obficie farbę z włosów, aż woda będzie czysta. Po farbowaniu możesz zastosować odżywkę.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/themes/tintsofnature/template-empty.php</b> on line <b>95</b><br />
h

Krycie siwych włosów

Czy farba pokryje siwe włosy? Tak! Półtrwała farba w kremie z henną pokryje do 80% siwych włosów.

Wskazówka 1

  1. Umyj włosy szamponem oczyszczającym i obficie spłukaj.
  2. Łagodnie i dokładnie rozczesz włosy.
  3. Nałóż rękawiczki, dobrze wstrząśnij butelką i otwórz końcówkę.
  4. Dla lepszego rezultatu podziel włosy na pasma i delikatnie wyciśnij kolor z butelki zaczynając od czubka włosów aż po same końce.

Wskazówka 2

Możesz skierować strumień ciepłego powietrza z suszarki na włosy pokryte farbą na pierwsze 10-15 minut z 40-minutowego procesu koloryzacji.

img