Rozjaśnianie włosów

Zestaw rozjaśniający do włosów bez amoniaku Tints of Nature zawiera oleje oraz naturalne i organiczne składniki, które chronią skórę głowy podczas procesu rozjaśniania. Zestaw służy do rozjaśniania ciemniejszych włosów (4-7 tonów), aby uzyskać efekt rozjaśnienia całej fryzury lub świetliste refleksy czy balejaż. Produkt wykazuje łagodne działanie. Zawiera ekstrakt z nasion kopru włoskiego, białko pszenicy, aloes, masło shea, zieloną herbatę i czarny owies. Składniki te pomagają łagodzić, uspokajać, kondycjonować, nawilżać, wygładzać, wzmacniać, chronić i naprawiać włosy oraz skórę głowy podczas procesu rozjaśniania.

Farby do włosów Tints of Nature BOLD Colours nie zawierają PPD/PTD, amoniaku, rezorcyny, parabenów, silikonów ani pochodnych ropy naftowej.

Produkt w pełni biodegradowalny. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Wiemy, że samodzielne rozjaśnianie włosów może wydawać się trudnym zadaniem, dlatego zebraliśmy porady naszych ekspertów, dzięki którym uzyskasz najlepsze rezultaty przy użyciu naszego zestawu rozjaśniającego do włosów Lightener Kit.
Kliknij poniższe linki, aby przejść do interesującej Cię sekcji

Pełne rozjaśnianie

Świetliste refleksy

Balejaż

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/themes/tintsofnature/template-empty.php</b> on line <b>95</b><br />
h

Pełne rozjaśnianie

1. Załóż rękawiczki ochronne. Przy pomocy pędzelka wymieszaj proszek. rozjaśniający, aktywator w kremie i olej ochronny w pojemniku do mieszania aby uzyskać gładką pastę.

2. Za pomocą pędzelka nałóż wcześniej przygotowaną pastę na czyste, suche włosy.Upewnij się, że włosy na całej długości są dokładnie pokryte pastą
Rozjaśnianie odrostów: Za pomocą pędzelka nałóż pastę tylko na odrosty omijając wcześniej rozjaśnione włosy.

3. Po aplikacji okryj czepkiem głowę i pozostaw na włosach maksymalnie do 45 minut.

4.Następnie w czystych rękawiczkach zdejmij czepek z głowy. Dokładnie spłukaj włosy ciepłą wodą aż cały produkt zostanie usunięty. Umyj włosy szamponem i zastosuj kurację kondycjonującą używając do tego odżywki Hydrate w dołączonych do zestawu saszetkach. Pozostaw odżywkę na włosach przez 5 minut, po czym dokładnie ją spłukaj. Wysusz włosy i wystylizuj wedle potrzeb.

Świetliste refleksy

1. Podziel włosy na 3 sekcje/kucyki. Jeden u podstawy szyi, drugi pośrodku i trzeci wysoko na głowie. Załóż rękawiczki ochronne. ikowe rękawiczki. Przy pomocy pędzelka wymieszaj proszek rozjaśniający, aktywator w kremie i olej ochronny w pojemniku do mieszania aby uzyskać gładką pastę.

2. Przykryj ramiona ręcznikiem. Zebrane wcześniej najniższe pasmo włosów/kucyk rozpuść i dokładnie wyszczotkuj. Nałóż przygotowaną pastę na mniejsze pasmo włosów i upewnij się, że obie strony pasma pokryte są równomiernie farbą po sam koniec. Delikatnie opuść pasmo włosów. Powtórz na kolejnych mniejszych pasmach z dolnej sekcji/kucyka w zależności od tego, jaki rezultat chcesz uzyskać. Przejdź do środkowej sekcji włosów i powtórz cały proces. Najwyżej zebranej sekcji/kucykowi pozwól przed aplikacją swobodnie opaść na ramiona. Wówczas powtórz cały proces aplikacji.

Wskazówka: zalecamy aplikację rozjaśniacza na grubszych pasmach z przodu a na cieńszych z tyłu głowy.

Rozjaśnianie odrostów: Podziel włosy na mniejsze sekcje. Wyciągnij jedno mniejsze pasemko i nałóż na odrost pastę unikając aplikacji na wcześniej rozjaśnione włosy.

Wskazówka: Zestaw rozjaśniający Lightener Kit nadaje się do stosowania z różnymi technikami rozjaśniania pasm: folia, dedykowanymi grzebieniami, itd.

3. Przykryj włosy plastikowym czepkiem, pozostaw włosy rozpuszczone aby uniknąć transferu pasty na włosach. Poczekaj, aż do uzyskania efektu, maksymalnie do 45 minut.

4. Następnie w czystych rękawiczkach zdejmij czepek z głowy. Dokładnie spłukaj włosy ciepłą wodą aż cały produkt zostanie usunięty. Umyj włosy szamponem i zastosuj kurację kondycjonującą używając do tego odżywki Hydrate w dołączonych do zestawu saszetkach. Pozostaw odżywkę na włosach przez 5 minut, po czym dokładnie ją spłukaj. Wysusz włosy i wystylizuj wedle potrzeb.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/themes/tintsofnature/template-empty.php</b> on line <b>95</b><br />
h

Balejaż

1. Podziel włosy na 3 sekcje/kucyki. Jeden u podstawy szyi, drugi pośrodku i trzeci wysoko na głowie. Załóż rękawiczki ochronne. Przy pomocy pędzelka wymieszaj proszek rozjaśniający, aktywator w kremie i olej ochronny w pojemniku do mieszania aby uzyskać gładką pastę.

2. Przykryj ramiona ręcznikiem. Zebrane wcześniej najniższe pasmo włosów/kucyk rozpuść i dokładnie wyszczotkuj. Złap niewielkie pasmo włosów (nie więcej niż 5 cm szerokie) i nałóż pędzelkiem przygotowaną wcześniej pastę na końcówkę włosów. Następnie palcami zaaplikuj pastę ku górze pasma do miejsca, od którego efekt balejażu ma być widoczny. Wmasuj dokładnie pastę we włosy. Powtórz dla całej dolnej sekcji/kucyka i przykryj włosy folią lub upnij włosy na boku (nie używaj w tym celu żadnych metalowych akcesoriów. Powtórz cały proces na środkowej sekcji/kucyku. Przejdź do środkowej sekcji włosów i powtórz cały proces. Najwyżej zebranej sekcji/kucykowi pozwól przed aplikacją swobodnie opaść na ramiona. Wówczas powtórz cały proces aplikacji.

Wskazówka: Aby uzyskać bardziej naturalny wygląd staraj się unikać tworzenia mocnej i równej linii odcięcia kolorów na pasmach włosów. W tym celu możesz albo za pomocą palców albo grzebienia do nakładania pasty pionowymi delikatnymi ruchami na niektórych pasmach nieco rozblendować farbę

3. Przykryj włosy plastikowym czepkiem. Poczekaj, do momentu uzyskania pożądanego efektu, maksymalnie do 45 minut.

4. Następnie w czystych rękawiczkach zdejmij czepek z głowy. Dokładnie spłukaj włosy ciepłą wodą aż cały produkt zostanie usunięty. Umyj włosy szamponem i zastosuj kurację kondycjonującą używając do tego odżywki Hydrate w dołączonych do zestawu saszetkach. Pozostaw odżywkę na włosach przez 5 minut, po czym dokładnie ją spłukaj. Wysusz włosy i wystylizuj wedle potrzeb.

img