Biznes i innowacje

Czy wiesz, że coraz więcej konsumentów interesuje się zdrowiem i kondycją swoich włosów? Dlatego w Tints of Nature staramy się zapewnić najwyższą jakość produktów, inwestując w innowacyjne, etyczne i zrównoważone praktyki biznesowe.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/themes/tintsofnature/template-empty.php</b> on line <b>95</b><br />
h

Inwestujemy w nasze produkty

Niezmiennie poprawiamy jakość składników, których używamy w naszych produktach, aby sprawić, aby były tak naturalne, jak to tylko możliwe. Nasza linia trwałych farb jest pierwszą, która wykorzystuje 75% składników pochodzenia organicznego i 95% naturalnych składników.
Produkując we własnej fabryce w UK, gwarantujemy jakość produktów i dbamy o solidną kontrolę pomiarów ich jakości. Produkujemy i wykorzystujemy procesy oparte na metodzie LEAN zgodnie ze standardami UE oraz stosujemy energooszczędne i niskoemisyjne metody, dlatego mamy całkowitą kontrolę nad naszą jakością, odpadami i zużyciem energii.

Patenty

W 2017 roku formuła naszej trwałej farby do domowej koloryzacji włosów stała się pierwszą naturalną formułą bez amoniaku, co zostało zagwarantowane patentem w UK&US – jesteśmy z tego bardzo dumni!

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/themes/tintsofnature/template-empty.php</b> on line <b>95</b><br />
h

Jesteśmy nagradzani

Mieliśmy szczęście i zaszczyt zdobyć fantastyczne nagrody za nasze produkty, całe linie i za metody naszej działalności.
W 2017 roku naszej firmie matce Herb UK została przyznana nagroda Brilliance in Business, która uhonorowała dotychczasowe osiągnięcia. Nagroda wskazywała na stosowane przez nas najlepsze praktyki biznesowe, począwszy od podejmowanych inicjatyw i innowacji po zieloną politykę oraz przedsiębiorczość.
Nasze inne nagrody to: Natural Health Beauty Awards, Hair Magazine Awards oraz The Green Parent Natural Beauty Awards wyróżniające naszą linię pielęgnacyjną oraz farby trwałe.

img