Blog

12.10.2019

Półtrwała farba w kremie z henną. Pomysł na nową siebie bez trwałych zobowiązań.

Nie znamy kobiety, która chociaż raz w swoim życiu (żeby tylko raz!) nie pomyślała: Ciekawe jak wyglądałabym w ciemnych/blond/rudych/prostych/kręconych/krótkich/długich włosach?

O ile na burzę loków ani taflę twoich włosów nie mamy żadnego wpływu, o tyle możemy ci pomóc w kwestiach dotyczących koloru! Czerń bez trwałych zobowiązań? Apetyczny złocisty brąz? Czemu nie. Z półtrwałą farbą z henną w kremie to naprawdę jest proste. I nie poskutkuje koniecznością maskowania odrostów każdego miesiąca u fryzjera.

Jeśli jeszcze wspomnimy o naturalnie pielęgnujących właściwościach henny…

Półtrwała farba z henną w kremie to doskonały kompromis między odrobiną szaleństwa, naturalną formułą pielęgnującą włosy a prostą, domową aplikacją. Delikatna formuła zawiera naturalną hennę i ponad 95% składników naturalnego pochodzenia oraz aż 15 certyfikowanych składników organicznych. Bogate wnętrze farby wynika z zastosowania naturalnych wyciągów i ekstraktów roślinnych.

Jej niezobowiązujący charakter nie znaczy, że kolor będzie mało wyrazisty. Wręcz przeciwnie, to my czujemy się zobowiązani, abyś mogła cieszyć się intensywną barwą nowego koloru, który pokryje nawet siwe włosy. Unikalne połączenie naturalnej henny z ekstraktami roślinnymi z aloesu, rumianku, nagietka, słonecznika, zielonej herbaty, pomarańczy i grejpfruta zapewni twoim włosom wzmocnienie i odżywienie podczas koloryzacji.

Jeśli lubisz częste zmiany i jesteś niecierpliwa, wystarczy, że będziesz częściej myć włosy, aby szybciej przygotować się na nowy kolor. W przypadku półtrwałych farb z henną w kremie naprawdę nic cię nie ogranicza.

0 0 votes
Article Rating

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
img