Blog

09.10.2019

Naturalne farbowanie. O co w tym chodzi i jak zacząć?

Pewnie już słyszałaś to pojęcie i być może nawet znasz kogoś, kto używa naturalnych farb do włosów.

Ale myślisz sobie, że to nie to, bo pewnie dużo z tym zachodu. W końcu, kto ma na to czas? Farbowanie to ma być prosta sprawa, więc kolejny raz sięgasz w drogerii po opakowanie z uśmiechniętą buzią i masz problem z głowy. Ewentualnie siadasz wygodnie na fryzjerskim fotelu i nic już Cię interesuje, poza ilością przy okazji ścinanych centymetrów Twojej czupryny.

Chcielibyśmy Ci pokazać, że domowa naturalna koloryzacja włosów farbą Tints of Nature jest prosta, bezpieczna, a nawet łatwiejsza i przyjemniejsza od konwencjonalnego farbowania.

No dobrze, ale od czego zacząć, którą  farbę mam wybrać?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Zależy, czego oczekujesz i jak bardzo nam ufasz.

Jeśli chcesz dłużej cieszyć się swoim nowym kolorem postaw na linę trwałych farb Tints of Nature, jeśli natomiast chcesz jedynie poeksperymentować bez trwałych zobowiązań to idealna dla ciebie będzie półtrwała farba z henną w kremie. Chyba, że chcesz totalnie zaszaleć. Wówczas śmiało możesz sięgać po żywe i energetyzujące kolory Bold Colors, z których możesz też wyczarować supermodne pastele a pomocny do tego będzie pastelizer.


Czas na wybór koloru. Jaki kolor będzie dla mnie właściwy?

W zasadzie, każdy! Tylko trzeba się do tego odpowiednio przygotować.

Najpierw określ na naszej gamie kolorów Tints of Natur twój wyjściowy kolor włosów. Posługując się symbolami z palety, łatwo go odnajdziesz i określisz. Następnie możesz dobrać każdy ciemniejszy bądź o jeden ton jaśniejszy odcień w ramach gamy kolorystycznej. Jeśli jednak marzysz o totalnej zmianie i chciałabyś stać się blondynką, a na co dzień dominują u ciebie odcienie brązu, też nic nie stoi na przeszkodzie. Pomocny będzie tutaj nasz naturalny zestaw rozjaśniający Lightener Kit, który bezpiecznie i bez szkody dla kondycji włosów rozjaśni Twoje pasma i przygotuje je pod mocniejszą koloryzację.

A co, jeśli nie znajdę dla siebie koloru?

Możesz być spokojna. Bogata paleta kolorów Tints of Nature zawiera całą gamę zarówno ciemnych, jak i jasnych odcieni. Możesz postawić na ognistą czerwień, super jasny, popielaty blond albo złociste brązy. Każdy znajdzie kolor najbardziej odpowiedni dla siebie.

Ciekawe, jak będę wyglądała już po farbowaniu?

Rzecz jasna, jest to sprawa zawsze bardzo indywidualna. Ale posługując się ogólnymi zasadami przy dobieraniu odcienia farby Tints of Nature jesteś w stanie z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć efekty. Tworzymy też dla ciebie galerię metamorfoz. Zamieszczamy w niej przykłady koloryzacji naszych klientek, które chciały podzielić się uzyskanymi efektami. Na pewno pomoże ci to podjąć właściwy wybór.   

Zagwarantować możemy Ci z całą pewnością, że proces koloryzacji w żaden sposób nie pogorszy kondycji twoich włosów. Wręcz przeciwnie, zadba o ich pielęgnację i odpowiedni poziom nawilżenia.

Farbowanie krok po kroku. To jest proste!

Naturalna koloryzacja Tints of Nature nie wymaga specjalnych zabiegów, dokładania farby, ponawiania czy dodatkowych sprzętów. Nie musisz się do tego specjalnie przygotowywać. Wszystko, czego potrzebujesz, jest wewnątrz pudełka. Przeznacz na ten cel jedynie ręcznik, którym przykryjesz ramiona. Przy odrobinie wprawy nawet on nie będzie konieczny.  

  1. Zmieszaj farbę z aktywatorem, którą nałożysz na wcześniej umyte i osuszone lekko ręcznikiem włosy
  2. Nałóż rękawiczki, aplikuj małymi porcjami mieszankę i dokładnie wmasuje we włosy upewniając się, że są równomiernie pokryte
  3. Z włosami nakrytymi czepkiem odczekaj właściwy czas, zmyj farbę, umyj włosy, nałóż odżywkę i gotowe.

A teraz czas na największe zaskoczenie!

Wszystkie nasze klientki i fanki przy pierwszej próbie zwróciły uwagę, że to pierwsza koloryzacja, podczas której zamiast drażniącej woni amoniaku czuły delikatny, lekko roślinny, kwiatowy zapach.

Formuła farby jest lekko żelowa, dzięki czemu nie ścieka i nie brudzi ubrań. Z czasem i przy odrobinie wprawy przestaniesz nawet sięgać po ręcznik ochraniający ramiona, tylko zajmiesz się swoimi zwyczajowymi czynnościami, bez obawy, że zachlapiesz wszystko dookoła.

Zdrowa koloryzacja, łatwa aplikacja, naturalna formuła odżywiająca włosy!

Tym jest właśnie Tints of Nature!

0 0 votes
Article Rating

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
img