Blog

14.10.2019

Czy farba do włosów może być naturalna? Czy naturalna koloryzacja może być skuteczna?

Jeżeli poszukujesz zdrowych alternatyw w swoim życiu, zarówno tych dotyczących stylu życia, odżywiania, profilaktyki zdrowotnej, jak i pielęgnacji – prawdopodobnie Twoje zainteresowania doprowadziły Cię do tego miejsca. Niewykluczone, że chcesz dowiedzieć się, czym właściwie jest farba naturalna i jak to możliwe, że formuła pozbawiona konwencjonalnych składników chemicznych może w ogóle farbować włosy?

Wszystkie przedstawione wyżej wątpliwości wynikają z przeświadczenia, że produkty naturalne działają delikatnie i subtelnie, przez co tak agresywny proces, jak koloryzacja włosów, w tym przypadku po prostu nie może się udać. Dodajmy do tego tak oczywistą sprawę, jak obawa przed eksperymentowaniem – wszak to nasze włosy, które co prawda rosną szybko, ale jednak nieudany eksperyment może być gorzkim doświadczeniem. Dlatego właśnie najczęściej spotykaną reakcją na naturalną koloryzację jest niechęć i niedowierzanie.

Na szczęście,wszystkie wątpliwości można dziś w zasadzie zakwalifikować do stereotypów i jeśli zaufamy sile naturalnych składników, może spotkać nas bardzo duże i miłe zaskoczenie. Nie wspominając już o tym, że przestaniemy się narażać na kontakt z agresywną i drażniącą chemią.

No tak, dalej nie dowierzasz? Ok, sięgnijmy w takim razie do źródeł. Zanim to wszystko się zaczęło, twórca Tints of Nature – marki , która na początku była jedynie szaloną wizją pasjonata naturalnej kosmetyki – zbierał doświadczenie i zgłębiał swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa i substancji pochodzących wprost z natury. Pasja i szalona wizja przerodziła się w chęć stworzenia kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji włosów, które będą działać, ale będą naturalne. Ta pasja to nieustająca podróż – już ponad 20-letnia – która udowadnia, że można farbować włosy zdrowo i bezpiecznie.

Teraz pytanie: dlaczego? Dlatego, bo wierzymy, że to, co zdrowe i naturalne, jest dla nas najlepsze.  Jako pierwsi stworzyliśmy linię trwałych i naturalnych farb do włosów, w których wykorzystujemy 75% składników pochodzenia organicznego i 95% składników naturalnych. Część z nich wyhodowaliśmy sami. W każdej farbie znajdziesz bogate wyciągi roślinne: z aloesu, żywokostu, pomarańczy, grejpfruta, rumianku, nagietka, słonecznika, zielonej herbaty, czarnego owsa, migdałów, jojoba i shea. W 2017 roku opatentowaliśmy naszą formułę i tym samym stała się ona pierwszą skuteczną i trwale koloryzującą formulacją bez amoniaku. Spotkało nas z tego powodu wiele zaszczytów. Zdobyliśmy uznanie wśród klientów na całym świecie, co z kolei zaowocowało międzynarodowymi nagrodami i wyróżnieniami. Dzisiaj posiadamy wiedzę, technologię, patenty i innowacyjny biznes, który nie tylko dbają o wasze zdrowie i zdrowie waszych włosów, ale wspiera również lokalne społeczności. Nasze organiczne uprawy dostarczają nam etycznie pozyskiwane składniki i nie ingerują w środowisko naturalne. Dla nas farba naturalna to nie tylko wnętrze i skład. To także zrównoważone metody produkcji, odpowiedzialność i dbałość o środowisko. Jesteśmy z naszych wartości bardzo dumni!

0 0 votes
Article Rating

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/nitai/tintsofnature.pl/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 499
img